Постинг
04.08.2025 20:00 -
Татко ми пее Там...
Духът на Татко пак над мен се рее,
но го усещам, че е малко тъжен.
Простенва тихо, вместо да се смее,
а огънят му май е позамръзнал.
Дали усеща, че ще дойда скоро,
или пък иска сила да ми влее?
Отпива глътка вечност Там, Отгоре,
и с топъл глас започва да ми пее...
но го усещам, че е малко тъжен.
Простенва тихо, вместо да се смее,
а огънят му май е позамръзнал.
Дали усеща, че ще дойда скоро,
или пък иска сила да ми влее?
Отпива глътка вечност Там, Отгоре,
и с топъл глас започва да ми пее...
Няма коментари

